You are currently viewing Przeznaczeni by zwyciężyć

Przeznaczeni by zwyciężyć

  • Post author:
  • Post category:Warsztaty

W sobotę i niedzielę 10-11 lutego w naszym zborze odbyły się warsztaty modlitwy o uwolnienie „Przeznaczeni, by zwyciężać”. Warsztaty poprowadzili Elżbieta Stawnicka-Zwiahel wraz z Mirkiem Kujawą.

W ramach warsztatów uczyliśmy się, jak w sposób praktyczny prowadzić modlitwę o uwolnienie. Najpierw wysłuchaliśmy wprowadzenia teoretycznego do tematu, a potem obserwowaliśmy naszych gości, prowadzących taką modlitwę. Potem w zespołach usługiwaliśmy osobom, które specjalnie przybyły do Eklezji, aby doświadczyć więcej wolności w swoim życiu.

W niedzielę Ela z Mirkiem usłużyli nam kazaniem w ramach nabożeństwa. Podzielili się tym, co Bóg pokazał im na temat naszego zboru. Ela przekazała nam obraz radosnego Jezusa, normalnego, niereligijnego, który tańczy. Jezus nie był zachowawczy. Powiedziała, że jesteśmy wezwani do tego, aby niebo objawiać ziemi, bo tam, gdzie jest Królestwo, niszczone są dzieła diabła. Mirek podzielił się obrazem, który otrzymał – dwóch wież, które są połączone ze sobą, a na prawo i lewo pojawiają się nowe małe wieże. Przyznał, że dopiero po tym, jak otrzymał ten obraz, zobaczył, że w Eklezji jest rozwieszona wyhaftowana złota wieża.