Konferencja Kościoła Ulicznego

kosciol_uliczny

Szczegóły wydarzenia

  • sobota | 20 października 2018
  • 10:00
  • Gdańsk, ul. Elizy Orzeszkowej 2
  • maciekstrzyzewski69@gmail.com

Przekazujemy zaproszenie Kościoła Ulicznego w Gdańsku:

Drodzy Przyjaciele,
Dwa tygodnie temu minęły 4 lata naszej służby w ramach Kościoła Ulicznego w Gdańsku. Po czterech latach mamy wiele wniosków. Główny jest taki, że w dalszym ciągu chcemy to robić. Widzimy ogrom błogosławieństw jakie idą za głoszeniem dobrej nowiny o Królestwie Bożym ludziom wszelkich narodowości, ras i języków. Widzimy jak w dojrzałości wzrastają nasi wolontariusze. To cieszy.
Za dwa tygodnie w sobotę, 20 października, spotykamy się w Gdańsku na lokalnej konferencji Kościoła Ulicznego. Celem spotkań jest wspólne poszukiwanie Bożej woli w kierunku misji ulicznej, wsparcie tych, którzy na ulicy już działają i zachęta dla tych, którzy się przymierzają, aby wyjść.Mówcami będą Paweł i Marta Bukałowie, Agata i Maciek Strzyżewscy oraz liderzy z kilku kościołów ulicznych w Polsce. Początek godz. 10:00. Ul. Elizy Orzeszkowej 2. Wstęp wolny! Posiłek zapewniamy.

Zapraszamy, będzie wiele inspiracji i zachęty. Wrócicie do Waszych zgromadzeń silniejsi. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności do maciekstrzyzewski69@gmail.com
Pozdrawiamy Was i błogosławimy,
Maciek i Agata